הטרנד החדש שכבש את ענף הגינון - קירות ירוקים

בעיצוב גינות יש מגוון אלמנטים חשובים לגינה יפה ומשרה לכם רוגע וששלווה. הטרנד החדש בענף הוא קיר ירוק שהוא למעשה מצח מיוחד שצומח באופן טבעי על הקיר בחזית הבית שלכם. דבר זה משרה לבית ולגינה מראה ירוק ומיוחד ומושקע. הצבע הירוק הוא צבע שנותן תחושת רוגע ושלווה לבנית הבית שממילא יושבים כבר בגינה שצבע הירוק. הקיר הירוק נותן אווירה ותחושה נוספת של רוגע אין סופי.
  • גדר חיה | קיר ירוק
  • קירות ירוקים
קיר ירוק בעצם זו צמחיה ששותלים אותה בצורה אופקית כך שהיא משתלבת בצורה מדהימה על קירות הבית ונותנת תחושה של חיים אורבניים וגם לחיינו אנו למודרניזציה. למעשה הצמח יונק כמו כול צמח אחר מהאדמה רק שאנו שותלים אותו כאמור בצורה אופקית המאפשרת לצמחים לצמוח בצורה בריאה ומושלמת למראה נהדר ומהפנט.

את הצמחייה הדרושה לקיר ירוק ניתן לשלב בגוונים שונים ובצבעים שונים ויש בהן מבחר רב של צמחים יפים ומיוחדים. כמובן שלצמחייה לקירות ירוקים יש צורך במערכות השקיה מיוחדת לתת לצמחייה לצמוח בצורה בריאה וטובה. את הקיר עצמו ניתן לבצע על קיר קיים שיש בבתיכם או ממש לבנות קיר מיוחד לביצוע קיר ירוק מרשים ומיוחד שממנו אף אחד לא יוכל להתעלם למראה היופי והמיוחדות שבו.

קיר ירוק


​​​​​​​צמח מטפס

בתחילה שגננים היו מדברים על חיפוי קירות הם התכוונו לצמח המטפס שאין ספק היה עושה את העבודה בצורה יפה ומיוחדת. אך יש לצמח המטפס כמה חסרונות. החסרונות שלו שגידול הצמח היה לוקח הרבה זמן ועד שבעל הבית היה נהנה מהעמל היה לוקח זמן רב ואפילו רק לאחר כמה שנים טובות של גידול היה מגיע הקיר מטפס לעיצוב מושלם. כמו כן בצמח המטפס היה ניתן לשלב אולי 2 סוגי צמחים לרוב היה מדובר בסוג צמח אחד. וכן צמח המטפס הוא יותר חשוף למזיקים מפני שהגובה הרב שלהם וכול השורשים היו באדמה. ובגלל המרחק בין הצמח לשורש היו יכולות להיווצר תקלות ביופי הצמח המטפס. אבל עדיין ניתן לעשות צמח מטפס בצורה יפה ואיכותית ועדיין אנו עושים זאת.

גדר חיה או גדר לגינה זה פתרון טוב לתחום את הגינה שלכם

לאחר שביצעתם את קיר ירוק למראה מושלם ומרענן ניתן לשלב עוד גוון של ירוק בעניים טבעי ולא צבוע בחומרים על ידי גדר חיה במקום גדרות מאלומיניום או פיויסי או בטון קר. האמת שניתן לשלב בן חומת בטון לשילוב של גדר חייה למראה מושלם ומרענן וגם בטח

ברשותנו צוות מיוחד המתמחה בבניית קיר ירוק או גדר חיה או גדר מטפס בצורה מקצועית ויסודית במחירים אטרקטיביים.
​​​​​​​וכמובן באחריות מלאה על כול העבודה. צוות י.ק שירותי גינון מיומן מקצועי אמין ושרות אדיב ומלבב.Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM