*** הנחה ללקוחות שבאים דרך האתר*** 

מחפשים גנן לעיצוב הגינה? אתם במקום הנכון!

על מנת לעצב גינה איכותית ויפה לאורך זמן אנו חברת "י.ק שרותי גינון" עובדים צוות אדריכלי נוף מקצועיים ביותר בתחוםעיצוב גינה ברמה גבוה באיכות מצוינת לאורך ימים ושניםשימור הגינה צוות מקצועי ייתן לכם שירות VIP יחס איש לקול לקוח. עיצוב גינות אינו עוסק רק בכיסוח הדשא או גיזום העצים.

עיצוב גינות

בעיצוב גינות יש שלל פרמטרים לגינה מושלמת ואינו כולל רק הצמחייה. ישנם היום מגוון עצום של סגנונות שיעצבו לכם את הגינה בצורה מדהימה ומושלמת כמו תאורת הגינה מוסיפה המון לגינה . בריכות נוי במגוון סגנונות ועיצובים, מפלי מים, פינות ישיבה מעוצבות, דקים, אבנים משתלבות. מסלעות ועוד.
עיצוב הגינה דורש מחשבה תכנון רב לגינה מושלמת ואיכותית. עלינו לחשוב מה יהיה בגינה שלנו כמו למשל דק, איזה ריהוט סוג התאורה סגנון הצמחייה. בעיצוב הגינה אנו צריכים להקים תשתית כמו צנרות ומערכות השקיה ממוחשבת. אם אנו רוצים מעט להשקיע בבריכת נוי עלינו לבחור אם מדובר רק בבריכות הנוי המשלבת צמחיה או בריכות נוי המשלבות בתוכה גם דגים .

מיקום הצמחייה בגינה צריך להיות מותאם לתנאי השטח והאקלים, לכן מיקום הצמחייה צריכים לכלול גם התחשבות בתוואי הגינה שלנו אם במקומות המוצלים בגינה או שינם צמחיה שצריכים דווקא את חשיפת השמש.

עיצוב גינות

עיצוב גינה מתאים לא רק לגינה גדולה בחצר ביתנו עיצוב גינות מתאים גם אם אנחנו רוצים לבנות לנו פינת חמד מרעננת ויפה במרפסת של הבית או בגג הבית מה שנקרא גינות גג.  
צוותינו י.ק שירותי גינון מתמחים במגוון עיצוב גינות כמו גינות פרא הכוללים בשילובם סלעים מיוחדים וכן גינות פאנג שוואי.

​​​​​​​לעצב גינה דרוש נכנה ומחשבה רבה וכמובן עלויות. לכן מאד חשוב שתתחברו לסגנון הגינה שלכם
ברשותנו מאגר לקוחות קיימים שביצענו להם צפו בגלריה לחצו כאן לגלריה בכדי לשאוב רעיונות לגינה שלכם.

​​​​​​​במידה וכבר התחלתם לעצב את גינת חלומותיכם חשוב מאד להתייעץ לפני עם הבעל מקצוע - הגנו בכדי לראות אם הרעיונות שלכם ישימים לביצוע,  הכול תלוי בתנאי השטח שלכם עיצוב גינות חשוב לעצבן בצורה מקצועית להשגת רוגע ושלווה והפקת תועלת מרבית מהגינה.


עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
  • עיצוב גינות בנין משותף
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM