מחפשים גנן לעיצוב גינות גג?! הגעתם לכתובת הנכונה!

הקמת גינות גג מצריך תכנון של אדריכל נוף ומהנדס שיתנו חוות דעת מקצועית לעבודה מושלמת ומוגמרת באיכות הטובה ביותראנו בחברתנו מבצעים גינות גג ברמה גבוה ואיכותיתמתמחים בהקמת גינות גג ברמה גבוה ואיכותית על ידי צוות מיומו ומקצועי


גינות גג


ידוע הדבר וגם מחקרים רבים הוכיחו שלצמחיה חייה יש השפעה חיובית עלינו בבריאות. פיתוח הבניה בארץ גרם להרס וחורבן של שטחים ירוקים ברחבי ארצנו הקטנה והחמודה. ולכן למי שאין גינה הדרך הנפלאה להתחבר לטבע היא על ידי הקמת גינות גג במרפסת הבית או בגג שלכם שיחבר אתכם לטבע.
פרוש של המושג "מצע מונותק" הוא פירושו של מצע מנותק הוא שהגידול בו מתבצע הדרך כל באדניות שאינם מחוברות לקרקע  .


על מנת להטיח את גידול הצמחייה שלנו צריכים להקפיד על כמה כללים חשובים בנושא.

1. חשוב להתאים את סוג הצמח וגודלו לכלי האחסון שלו המשוואה פשוטה עץ גדול לכלי גדול.
2. יש צורך בהשקיה של האדניות בצורה מבוקרת לפי סוג הצמח או העץ וכמובן עם חומרי דישון מתאימים.
3. להשתמש במצע שמכילים חומרים מינרלים בכדי לאפשר החזקת המים בצורה מאוזנת.
4. חשוב לדאוג לניקוז יעל של המים של הכלי.

בגינות גג יש כמה פרמטרים לתכנון יעיל של הגינה . חשוב לדעת ולתכנן ובדוק כמה הגג בנוי לשאת משקל חשוב להתייעץ עם מהנדס לפני כול תכנון. חשוב לתכנן בגינות גג כמו בגינות בקרקע את מיקומם של כל הפריטים אותם אנו רוצים בגג שלנו מלבד כמובן הצמחייה והעצים יש לקחת בחשבון גם את ריהוט הגג שישתלב יפה בגינה שלנו. לתכנן איפה ימוקם פינת הברביקיו, פינת המשחקים לילדים, פינת הנדנדה והזולה שלנו ועוד..


כלים לאחסון

בתחום קיימים מגוון רחב של כלים לאחסון הצמחייה והעצים שלנו בגינות גג ישנו חומר שעשוי פיויסי, פלסטיק, פוליקבונט, כמובן עץ. ועוד מגוון סוגיםכשאנו בוחרים את סוג הכלי לאחסון הצמחייה שלנו עלינו לבדוק את חוזקם שיוכל לעמוד בתנאי לחץ השורשים של הצמח או העץ וכן שיעמדו בתנאי מזג האוויר חורף, קיץ וכדומה. לדאוג לשאריות המים שלא יחלחלו לנו לרצפת הגג אלא ישירות למרזב כך נמנע ללכלוך.

מומלץ מאד

בגינות גג מומלץ לגדל שיחים בעיצוב של עץ כך שנחסוך לעצמנו בעיה של שורשים גדולי שקיימים בעצים שגורמים לשבירת הכלי ולבעיה נוספת של בעיות בניקוז.

הצללה

​​​​​​​מטבע הדברים גינות גג חשופות לשמש ולכן חשוב לשמור הצללה עם על ידי צמחיה מוצלת או הצללה על ידי פרגולה ומתחת ליצור ספסלים או נדנדה נאה. את קירות הגג ניתן לחפות בחיפוי אבן מעוצבים ולתת אווירה קסומה ומרעננת. י.ק שרותי גינון מתמחים במגוון עיצובי גינות גג במחירים אטרקטיביים.
​​​​​​​בגינות גג ניתן לעצבן בצורה צבעונית וססגונית על ידי שתילת פרחים שמתאימים לימות השנה כגון  בשמת, ביגוניה, גרנדה, או אפגנתוס אפירקאי הידוע ביופיו ועוד שלל פרחים מרעננים ויפים
​​​​​​​ניתן לשתול כמובן גם פינה מיוחדת של פינת התבלינים המוסיפים אווירה וחיבור לטבע כמו למשל זעתר, נענע, שיבה, אורגנו וכדומה.
  • גינות גג - י.ק שירותי גינון
  • אדניות לגינות גג
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM