רוצים בריכות נוי לגינה שלכם? הגעתם למקום הנכון!

בריכות נוי הם הטרנד החדש בגינות פרטיות המעניקות לגינה יוקרה ואיכות ויופי ברמה גבוה מעולה.
בבריכות נוי הבנויות ברמה טובה האחזקה שלהן אינה קלה ופשוטה להקמת גינות יופי דרוש אדריכל נוף שייתן חוות דעת מקצועית ועיצוב הבריכה לשביעות רצון הלקוח.

בריכות נוי

אנו בחברת "י.ק שירותי גינות" מתמחים בהקמת בריכות נויבשנים הארונות חלה עליה מאד בביקוש להקמת בריכות נוי זאת בשל העלויות הזולות יחסית בנושא וכן עלות האחזקה של בריכות נוי היום זולה יותר בשל משאבות המים והפילטרים הגורמים לחיסכון בעלויות המים.

מה עוד שאנו נמצאים תמיד במרוץ החיים כך שבסוף יום עבודה לשבת בגינה ולשמוע את קולות פכפוך המים גורמות לנו לרוגע ושלווה כך שההשקעה שווה גם לשלוות הנפש שלנו.
השלבים לבניית בריכות נוי הם

בשלב הראשוני אנו צריכים לתאם את מיקום הבריכה ואת גודל הבריכה נוי. רצוי לבחור מקום מוצל במקצת ורחוק מעצים בוגרים. כמו כן חשוב למקם את הבריכה במקום בו נוכל לראות את הבריכה מזוויות שונות.

לגבי גודל הבריכה רצוי לפחות שיהיה 400 ליטר מים בגינה כמובן שיהיה פרופורציונלי לגודל הגינה. כמובן עלינו להחליט מה אנו רוצים בבריכה האם צמחים או רק דגים או גם וגם. כמובן שאם החלטנו להכניס לגינה דגים או צמחייה חשוב מאד שעומק הבריכה לפחות תהיה 50 ס"מ בכדי שתהיה לבריכה תנאים טובים לצמחיה ולדגים.

בהקמת בריכות נוי לגינה ניתן לבנות במספר שיטות. ישנה את השיטה של בריכות נוי יצוקה מבטון או מפלסטיק השיטה שאנו ממליצים היא בניית הבריכה על ידי יריעות פיויסי. היות ובשיטה זאת אנו לא מוגבלים בעיצוב הבריכה וניתן לעצב אותה כמעט בכול עיצוב אליפסה, מרובעת עגולה.

אכלוס הבריכה שלנו בדגים צריכה להיות באופן מותאם לגודל הבריכה שלנו בשלב הראשוני בדרך כלל נכניס 4 דגי זהב בשביל תהליך הביולוגי של המים. לא מומלץ לדחוף לבריכה המון דגים. עדיף מעט דגים מאושרים מהמון דגים דחוסים. קיים מגוון רחב של דגי נוי לבריכה כמובן צריך לדאוג לתנאי המחיה שלהם בתנאים טובים ומרווחים צפיפות מיותרת בבריכה תגרום לבזבוז זמן ומיותר.

​​​​​​​בכדי לבנות בריכות נוי מעוצבות ומקצועיות אנו בחברת י.ק שירותי גינון ברשותנו צוות מקצועי ואיכותי שיבנה לכם את בריכת חלומותיכם. שירות - אחריות ומקצועיות וכמובן במחירים אטרקטיביים.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM