מחפשים דשא סינטטי? הגעתם למקום הנכון!
י.ק שירותי גינון מתמחים בהתקנה וקניה של דשא סינטטי מכול החברות במובילות בתחום ומכול הסוגים.
ברשותנו מבחר רב של דשא סינטטי לכול סוגי העבודות. דשא סינטטי שמותאם כמובן לדירות גן בהתקנה מסיבית ומקצועית, דשא סינטטי לדירות גג אשר אותם בדרך כלל רק מניחים או מדביקים בדבק מיוחד לרצפת הגג. מה שבדרך כלל אין צורך להדביקבדשא סינטטי - יש מגוון סוגים ומגוון רמות והרבה סוגים בטיב הדשא אנו ממליצים על הדשא האיכותי והטוב מחירים אטרקטיביים


אז איך תדע איזה דשא סינטטי אתה צריך?!
​​​​​​​
לכן צריך צריך צוות מקצועי שיבוא ויתאם לך בדיוק דשא בהתאמה אישית. יש דשא סינטטי שהוא רק לנוי וליופי המקום כגון אולמות ושטחים פתוחים שאין רגל אדם מגיעה לשם.  ישנם שרוצים להתקין דשא סינטטי כתחליף לדשא חי, ולכן המגע שלו צריך להיות רך ונעים למגעכשבחורים דשא סינטטי חשוב להבין את גיל האנשים שמשתמשים בדשא. ברור שדשא למשפחה עם ידיים קטנים שמרוצצים בדשא אינו תואם לדשא במידה ובעליו הם זוג מבוגרים.


צוות מקצועי ואדיב

אצלנו בי.ק שירותי גינון צוות מקצועי ואמין יתאם אתך פגישה ויתאים לך במקצועיות ואמינות את סוג וטיב הדשא. לא תמיד יש צורך להשקיע בדשא יקר במידה והשימוש בו הוא רק ליופי וללא מגע ידי אדם.
​​​​לכן אנו מקפידים להיפגש עם הלקוח ולהבין את צרכי הלקוח ולהתאים לו את הדשא האיכותי והטוב שמתאים מיוחד בשבילו. כך אנו חוסכים בעליות של הלקוח מבלי לפגוע בטיב האיכות הדשא והעבודה המקצועיות שלנו.
​​​​​​​

חברות מובילות בענף

אצלנו בי.ק שירותי גינון עובדים עם החברות המובילות בתחום עם הדשאים האיכותיים והטובים שקיימים בעולם. גם הזול אצלנו הוא המשובח שקיים בשוק. רק שלא תמיד כדאי לקנות את היקר אם אין צורך בוכמובן שהכול תלוי לפי השימוש בדשא וצורכי הלקוח. אנו בחברת י.ק שירותי גינון עובדים עם צוות מקצועי ואיכותי בתחום. שרות ואחריות ואדיבות הם אבני היסוד לקיומנו. אצלנו תצאו מרוצים ושמחים.

לקוחות מרוצים

ברשותנו מאגר של מאות לקוחות מרוצים וחוזרים וממליצים. אנו משקיעים את מיטב זמנינו לעבודה מקצועית שירות ואחריות . לתת תוצאה טובה לאורך ששנים וכמובן מקבלים יעוץ והדרכה לתחזוקה שוטפת של הדשא.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM