חולמים על גינה מעוצבת באווירה כפרית עם הרבה ירוק בענייםהגעתם למקום הנכון

גינות מעוצבות- בגינות מעוצבות יש צורך באדריכל נוף שייתן חוות דעת ותכנון של הגינה לתוצאה יפה.
בחברתנו "י.ק שירותי גינון" אנו מתמחים בהקמת גינות מעוצבות, בעצוב מרשים ומדהים ביופיו.

גינות מעוצבות


לפני החלומות היפים שלכם עליכם לתכנן מראש את התקציב שעומד לרשותכם. כי כמו בכול תחום בחיינו אין לדבר סוף. גינות מעוצבות יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים. לכן חשוב לתכנן מראש את התקציב שלכם ואנו נעצב לכם גינה ברמה גבוה ואיכותית רק בתקציב שיש לכם ולא תכנסו להוצאות בלתי צפויות.
תכנון מראש יעזור לכם להגיע לגינת החלומות שלכם אבל שתהיה ברת השגה לביצוע מבחינה תקציבית.
בשלבים הראשונים של תכנון הגינה עלינו לקחת מידות של הגינה שלנו וממש לתכנן ולכתוב איפה כול דבר אנו רוצים שיהיה וכמובן להקצות לו שטח. פעמים שאנו רוצים גם דשא ולהקים עצי נוי,  ופינת על האש. ופרגולות ודקים ואז אנו מגלים בעצם שאין לנו מקום בגינה לכל התחנונים שלנו. לכן חשוב לקחת מידות מדויקות ולפי זה לתכנן מה יהיה לנו בגינה.

בעיצוב גינות עלינו להגדיר לגנן את צרכי הגינה שלכם ולמי או למה היא מיועדת כמובן שגינה עם משפחה עם ילדים אינה תואמת למשפחה ללא ילדים כך שחשוב לעדכן מראש וכך הגנן ייתן לכם עיצוב מרשים שמתאים לצרכים שלכם

בגינות מעוצבות ישנם מגוון עיצובים ומגוון של דברים יפים כגון תאורת גן , עצים אקזוטיים הנותנים אווירה שקטה ורגועה.

ישנו עיצוב טרופי הוא עיצוב עם הרבה צמחייה גבוהה סגנון דרום אמריקאי עצוב גינה טרופית הגינה תהיה מורכבת מדקלים , קורדלין, פיקוסים כול צמחייה שנותנת צל והרבה צל.
ישנו עיצוב גינה ים תיכונית זו גינה שמתאימה לאקלים שלנו אקלים מזרח התיכון הרבה עצי תמר, עצי אלון ואך לא עצי זית הצמחייה בגינה ים תיכונית תהיה מורכבת מהרדוף הנחלים, הדס מרווה ועוד. בקיצור הרבה עצים וצמחייה חסכונית במים.
​​​​​​​

בתחום הגינות המעוצבות  מגוון של עיצובים כמו עיצוב אנגלי , עיצוב טוסקני, ויש טרנד חדש בעיצוב גינות זה עיצוב הפאנג שואי בדרך כלל בעיצוב זה מדובר בשילוב של צמחיה נמוכה בייחד עם צמחים גבוהים וזקופים בעיצוב זה ישנם אלמנטים נוספים של פיסולים שנותנים לגינה סוג של קסם מיוחד.
​​​​​​​הצוות שלנו אלוף ומיומן בגינות מעוצבים הקיימים בתחום במחירים אטרקטיביים
פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת.


  • גינות מעוצבות מחיר
  • גינות מעוצבות
  • מחיר גינות מעוצבות
  • גינות מעצבות בנתניה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM