גיזום עצים - גיזום דקלים - כריתת עצים על ידי צוות מיומן ומקצוען במחירים זולים

חברתנו י.ק שירותי גינון מתמחים בביצוע עבודות:
גיזום עצים.
כריתת דקלים.
כריתת עצים.
תחזוקת עצים

גיזום עצים​​​​​​​

באחזקת גינה חלק בלתי נפרד מאחזקת גינות הן בבניינים והן בבתים פרטיים הוא גיזום וכריתת עצים. טבעו של העץ הוא לגדול ללא מעצורים וכך הוא גורם להיכנס לנו לחלון הבית ואם זה בבניינים הוא גודל ומפריע ואף יכול להוות סכנה ממשית לציבור . עץ שהוא לא מטופל היטב הוא מפגע תעבורתי לכל דבר ועניין. ולכן החשיבות בגיזום הוא חשוב ואף הכרחי מאד לתחזוקה ולביטחון ולמראה יפה ומושלם. בעבודה מסוג גיזום או כרית עצים זו עבודה פיזית ומורכבת לכן חשוב לתת לביצוע העבודה מקצוענים בתחום שלהם ניסון רב בתחום גיזום העצים. במקום שתשכרו מסור חשמלי וסולם עדיף ומומלץ מאד לתת לחברה שמתמחה בכריתת עצים וגיזום עצים למען היופי והביטחון שלכם ושל הסובבים אתכם.


גיזום עצים רק מומחים בתחום

עבודת גיזום עצים לכאורה נראה עבודה פשוטה . מה בעצם צריך מסור חשמלי איכותי ומקצועי. סולם גבוה כמובן לפי גובה העץ. וייעלה לעבודה. מה שנראה פשוט לכאורה, אך זה ממש לא פשוט מדובר בעבודה מורכבת הדורשת מאמץ רב ותכנון של ביצוע העבודה לפי מיקום העץ סביבת העץ וכמובן צוות מקצועי ומיומן בתחום. פעמים שהעץ גדל בן חוטי חשמל או חוטי קווי טלפון דבר שמצריך מחשבה רבה וזהירות מרבית לביצוע עבודת גיזום העץ. ישנם עצים המצריכים מכונות חיתוך מיוחדות ומקצועיות יותר מהסטנדרט לכן אנו בי.ק שירותי גינון מחזיקים מגוון רחב של כלים מקצועיים מהחברות המובילות בעולם לביצוע עבדה מושלמת יפה ואסטטית.

גיזום עצים רישיון מיוחד

עבודת גיזום עצים זה מקצוע בפני עצמו המצריך מומחיות רבה וכמובן רישיון מיוחד לעבוד בזה מטעם הקרן הקיימת לישראל. כמובן שבישראל חל איסור מוחלט לכרות עץ ללא אישורים. כפי שפורסם ב YNET אבור לכרות עצים בוגרים. לכתבה המלאה לחץ כאן. נדרשים המופיעים בחוק. אדם המתעסק בתחום גיזום וכריתת עצים ללא רישיון עלול להיקנס קנסות רבות ומיותרות . אכן זו עוד סיבה להזמין איש מקצוע מוסמך ומקצועי בתחום הגיזום.

מטרת הגיזום הוא כמובן לקצץ את הענפים המזיקים לציבור כמובן ישנם מקרים שבהם יש צורך בכריתת העץ כולו כאמור לעיל ביצוע כרית עצים מצריך אישור ורישיון מיוחד לביצוע העבודה.


מתי ניתן לבצע? 

לא בכול עונות השנה ניתן לבצע את עבודת הגיזום ישנם סוגי עצים שנכנסים לתרדמת חורף ולכן אנו ביק שירותי גינון ממליצים לבצע את עבודת כריתת עצים או גיזום עצים מיד לאחר החורף. כמו כן ישנם גם צמחים שהמלצה שלנו היא לגזום רק בעונת האביב. אם בכול זאת אתם רוצים לעשות זאת בעצמכם מומלץ ואף חובה להתייעץ בבעל מקצוע לפני ביצוע העבודה.

איך לגזום?

גיזום עצים משתנה בעצי פרי לעצי נוי גיזום עצי פרי מומלץ לגזום בצורה נמוכה כך שיאפשר לכם לקטוף את הפרות בצורה קלה ונוחה במקום לקטוף בגובה שעלול לסכן את הקוטפים.

גיזום עצים רק למקצוענים

אנו בחברת י.ק שירותי גינון ערוכים ומקצועיים לביצוע עבודות הגיזום לכול סוגי העצים ולכול סוגי הצמחייה ברשותנו צוות מקצועי מוסמך עם רישיון לביצוע עבודת הגיזום אחריות מלאה לביצוע העבודה וכמובן במחירים זולים ובהתאמה אישית לדרישת הלקוח.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM