הקמה וטיפול במערכות השקיה ממוחשבת

 בתחום ההשקיה לגינה קיימות מגוון רחב של אפשריות. כולנו זוכרים ומכירים את הממטרות הקיימות זה עשרות שנים בשוק. מאז ישנם עדו המו מערכות השקיה ממוחשבות ישירות דרך הפיקוד אותו נגדיר דרך המחשב

מערכות השקיה​​​​​​​


מערכות השקיה

אחד הדברים החשובים בדרכנו להקמת גינה היא תכנון נכון של מערכת ההשקיה אצלנו בגינה השקיה נכונה של הגינה היא הגורם החשוב לאחזקת והתפתחות הגינה בצורה יעילה ובריאה. ההשקיה וכך גם הדישון הם הגורמים הישירים לפריחתה ושגשוגה של הגינה לכן תכנון מערכת ההשקיה מחייב בתכנון יסודי ומעמיק ומתואם אישית לגינה שלכם.

מים

המים כשהיינו ילדים ועד היום ההורים תמיד אמרו לנו את המשפט "המים - יחסכו במים"
קמפיינים שלמים רצים בשנים האחרונות על חיסכון במים ושימוש נכון וחסכוני במים שלנו שהם מקור חיותינו כך גם מקור חיותם של הצמחים והגינה שלנו. לכן בתכנון מערכת ההשקיה חשוב לתכנן את פריסת המערכת.


בקר

במערכות השקיה ממוחשבת ישנו בקר שהוא אחראי על כמויות המים וגם הדישון שאנו צריכים לגינה שלנו לכן יש לשים לב לתכנון הבקר הראשי במערכת שהיא ידידותי ונח לשימוש.

מערכת סינון

במערכת ההשקיה קיים מערכת סינון המים השומרים על איכות המים והיא אחראית כמובן על סינון המים בשוק קיימים מספר מערכות סינון ישנו מערכת סינון מפילטר או מסוג חול סינון רשת, וישנו גם סינון על ידי סירקולציה במערכת המים הקיימת שהיא גם חוסכת לנו במים מאד מומלץ וישנם עוד סוגים.

צנרת

הצנרת שמחוברת למערכת יש חשיבות רבה הצנרת היא בעצם מובילה ואחראית ישירה להפצת המים ולכן חשוב לבדוק ולהתאים את קוטר הצינורות וסוג הצינורות שיתאימו לצרכי הגינה שלנו. כמובן עלינו לשים לב גם לטפטפת שנמצאת בצנרת ולהתאימה לצורך הגינה שלנו והצמחייה.

איש מקצוע

חשוב מאד שתכנון של מערכת ההשקיה תבוצע על ידי איש מקצוע שיש לו את הידע והניסיון בתחום. לכול מערכת השקיה ישנו את האפיון המיוחד לו לפי הנחיית היצרן

שרות ואחריות

בכדי לקבל תוצאה טובה ואיכותית ושמור על בראותה של הצמחייה שלכם בצריכת מים נמוכה ובהשקעה מנמלית חשוב ליצור אתנו קשר ואחד מיועצינו המקצועיים בתחום יתם לכם הדרכה והצעת מחיר משתלמת. צוות י.ק שירותי גינון ערוך ומוכן לכול סוגי המערכות שקיימות בשוק .

מקצועיות , אמינות ושירות, ומחירים אטרקטיביים.
  • הקמת מערכות השקיה
  • מערכות השקיה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM