כך נתכנן את הגינה שלנו

אמר החכם כשם שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונות. כך זה גם בגינות. אין 2 גינות דומות אחת לשיניה כל גינה והיופי והמיוחדות שלה. לכל גינה יש את הצרכים שלה ובכל זאת לרוב הגינות ישנם תכונות זהות הן בטיפול בגינה והן בתכנון הקמת הגינה. לגינה יפה ואיכותית זה עניין של "כלב הפנים לפנים" כשם שנשקיע בגינה יותר כך הגינה תחזיר לנו יופי ורעננות, זה אהבה הדדית.

חברת גינון
תכנון הגינה
חשוב לדעת בעת שאנו מתכננים את הגינה כדאי שנדע מראש את סוג האופי של הגינה למי היא משמשת וכמה השקעה אנו רוצים או יכולים להשקיע בגינה. גינה מתוכננת תראה יפה רעננה ומושקעת לעומת זאת גינה שלא מתוכננת כראוי תראה מוזנחת ולקויה.

תכנון מערכת השקיה
כידוע גינה ללא השקיה מסודרת ללא מערכת השקיה ממוחשבת , הגינה לא תאריך ימים. לכן חשוב בתכנון הגינה לתת פתרון ראוי להשקיה, מומלץ שזה יהיה על ידי מערכת השקיה ממוחשבת ומסודרת שתדע לתת כמות של מים רצויה לגינה שלכם. כמובן שגם המערכת תחסוך לכם ביזבוז מים מיותר. ובזה גם תחסכו את עלות הקמת המערכת הממוחשבת.

ניכוש הגינה
אחד הנזקים והמזיקים לגינה היא עשבים שוטים. ואין מה לעשות בכול גינה יפה ישנם עשבים שוטים שחייב להסיר אותם במידית. מכיוון שהעשבים השוטים צורכים גם אדמה וגם מים במקום שהגינה שלכם תצרוך את זה העשבים הללו לוקחים את המשאבים האלה ובכך מזיקים לגינה שלכם. לכן לשמירת הגינה שלכם בריאה עליכם לסלק את כול העשבים השוטים הקודים ולכלוך בכלל.

חיפוי האדמה
אחד הפתרונות לצמיחת עשבים שוטים בגינה שלכם היא על ידי חיפוי האדמה. החיפוי יכול להיות על ידי מסלעות מעוצבות או טוף או חצץ ישנם גם יריעות מיוחדת לכך. ובכך תוסיפו גם פן עיצובי לגינה שלכם וגם תמנעו את העשבים השוטים בחללים בגינה שלכם.

דישון הגינה
חשוב לדעת אין אדמה שלא מתכלה. ולכן כדי לשמור אל אדמה פורייה ורעננה יש צורך בדישון הגינה שלכם לעיתים קרובות. הצמחים הדשא הם צורכים את המשאבים הטבעיים של הגינה ולכן יש צורך בדישון להחזרת המשאבים הפוריים של הגינה שלכם. הדישון עצמו יעשה על ידי קומפוסט או זבל אורגני. ישנם המון סוגי דישון בהם טבעיים וישנם מלאכותיים כמו נוזלים או אבקות. לכן כדאי להתייעץ אם גנן מקצועי שימליץ לכם במה להשתמש. טיפ: יותר מידי דישון לגינה עלול להזיק!
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM