מחפשים גנן מקצועי לאחזקת גינה? אלצנו תקבלו גנן איכותי לעבודה מושלמת!

אחזקת גינה מתבצעת אחת לחודש או אחת ל3 חודשים תלוי בגודל הגינה וסוג הגינה הקיימת.
טיפול אחזקת גינה כוללת כיסוח הדשא כיסוח הצמחייה ניקוי העלים שנשרו וטיפול הגינה על ידי חומרים שמשביחים את הגינה ברמה הגבוה ביותר ושומרת על יופייה של הגינה לאורך שנים.
בעודנו מקימים את הגינה עלינו לקחת בחשבון את אחזקת הגינה. גינה שלא מתוכננת כיאה תסבול ככל הנראה גם מתחזוקה לא הולמת.

אחזקת גינה


השקיית הגינה

השקיה הגינה היא הבסיס לתחזוקה טובה. השקיה הגינה צריכה להיות מבוקרת ומתאימה לסוג הגינה. הפתרון לכך היא מערכות השקיה ממוחשבת שנותנת פתרון אמיתי ויעיל להשקיית הגינה

ניקוש עשבים שוטים

כמו בחיים כך בגינה ישנם עשבים שוטים שהם הגורם הרע לאחזקת הגינה שלנו לכן חשוב לנכש והסיר כול עשב או עלים נושרים מהעצים שלנו ולמנוע בעיות.

חיפוי האדמה

חיפוי שטח האדמה שלנו באמצעות דברים אורגנים כמו עלים, גזם או אפילו שבבי עץ יחסוך לנו מים וגם יחסוך את בעיית העשבים השוטים שצצים לנו בגינה. ישנם בתחום גם יריעות חיפוי מיוחדת יותר אך הם רק מומלצים רק לבעלי מקצוע.

דישון

חשוב לנו לדשן את הגינה היות והדישון הוא ממלא את מלאי החומרים המזינים שיש באדמה כמו המינרלים וחומרי המזון שנמצא באדמה, חשוב לציין שכמו שבני אדם זקוקים מידי פעם לוויטמינים כך גם הגינה שלנו בשוק קיימים מגוון רב של חומרי דישון טבעיים וגם מלאכותיים ולכן כדאי מאד להתייעץ אתנו בכדי לתת לכם חוות דעת מקצועית כמה לשים ואיך שמים. חוסר שימוש נכון בחומרי הדישון עלול להזיק לצמחיה

גיזום וכיסוח

חשוב מאד לגזום ולכסח את הדשא והצמחייה שלנו בזמן על מנת לשמור על תחזוקת טובה ומרעננת של הגינה.  גנן לא מקצועי חושש מגיזום עצים כך שהנזק לגינה עלול להיות בלתי פתיר במקרים קיצוניים כמובן.

הדברה

כמו כן הדברת הגינה ממכרסמים ומזיקים שונים חשובה מאד לבריאות הצמחייה שלנו. כמובן שזה יעשה רק על ידי איש מקצוע מוסמך שייתן פתרון הולם במיוחד שמדובר עם בית עם ילדים ובעלי חיים שונים.

סדר וניקיון

וכמובן ניקיון הגינה מיותר לציין שגינה מלוכלכת ממש לא מרגיעה. ניקיון וגינון זה צמד בלתי נפרד מאחזקת הגינה גינה נקיה ומטופחת היא גינה בריאה וקסומה

לקבלת יעוץ והכוונה מקצועית לאחזקת הגינה שלכם פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות.
  • אחזקת גינות
  • אחזקת גינה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
bNHXo2J0DiTzLM